O bieganiu z górskiej perspektywy.

Blog w nowej odsłonie!

Nadszedł w końcu czas na odświeżenie wyglądu bloga. Od kilku dni Rock&Run dostępne jest w nowej odsłonie graficznej. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Nowe szaty graficzne to nie jedyne nowości, o wszystkich przeczytasz w niniejszym wpisie.


O zmianach graficznych myślałem już od dawna, ale jak to w życiu bywa, niektóre sprawy o mniejszym priorytecie potrafią być przekładane w nieskończoność i tak trochę było z tym zagadnieniem. Nie dałem jednak za wygraną i stąd nowy wygląd bloga 🙂

Zmiany graficzne na stronie to nie jedyne nowości. Zmieniły się również kategorie, co mam nadzieję ułatwi Wam poruszanie się po stronie. Główne zmiany zaszły w kategorii "Bieganie", którą postanowiłem podzielić na kilka typów biegowych wpisów.

Zmiany graficzne oraz w kategoriach to nie jedyne nowości. Do dyspozycji macie od teraz również komentarze pod postami, z którymi był problem we wcześniejszym szablonie graficznym.

Jeżeli znalazłeś jakiś problem ze stroną, masz jakieś sugestie, propozycje to daj mi o tym znać w komentarzu lub bezpośrednio na adres: kontakt@rockandrun.pl


Jak się Wam podoba? 😉
 

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Rock&Run | Powered by Blogger

Design by Anders Noren | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com