O wspinaniu, bieganiu i podróżowaniu po świecie

Kim jestem?

aroo.jpg
Cześć, nazywam się Arek Pawłowski to głównie ja jestem odpowiedzialny za prowadzenie bloga Rock&Run. Gościnnie pojawiać się będą tutaj wpisy również moich bliskich znajomych, a przynajmniej mam taką nadzieję.
Z wykształcenia jestem geografem, z zamiłowania Taternikiem. Miałem okazję wielokrotnie wspinać się w Tatrach - zarówno latem, jak i zimą.
W wolnym czasie rekreacyjnie biegam po górach - tych mniejszych i większych. Choć starty w tego typu imprezach traktuję raczej jako formę treningu, nieprawdą byłoby stwierdzenie, że nie dają mi one bardzo dużo satysfakcji.
Moją największą pasją są jednak góry wysokie i wspinaczka wielkościanowa. Nie wiem jak to się zaczęło i skąd się wzięło. Na pewno tej pasji nie zaszczepili mi rodzice. Zawsze lubiłem spędzać czas na łonie natury, gdy dojdzie do tego chęć przełamywania własnych słabości i samodoskonalenia się to można dojść do wniosku, że wspinaczka musiała mi się spodobać.
Interesuję się również fotografią i nowymi technologiami, które powoli stają się integralną częścią  w niemal każdym aspekcie naszego życia. Dlatego nie zabraknie ich również tutaj, będą się zatem odwoływał i komentował sprzęty, które “wpadły mi w ręce” lub z których sam korzystam.
Głównym motywem do założenia tego bloga była chęć zgromadzenia w jednym miejscu swoich wspomnień z różnego rodzaju wyjazdów - głównie wspinaczkowych.
Umieściłem tutaj również swoje teksty opublikowane wcześniej na innych stronach internetowych lub prasie. Poza relacjami z wyjazdów i zawodów na blogu przeczytacie również o recenzjach sprzętu jak i odzieży outdoorowej. Nie są to typowe recenzje porównawcze, ale raczej uwagi i osobiste odczucia przy korzystaniu ze sprzętu, którego jestem użytkownikiem.

Copyright © Rock&Run | Powered by Blogger

Design by Anders Noren | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com